سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تفکر بسیجی

کلیپ راهپیمایی روز جمعه 27 آذر در تجدید میثاق دوباره با امام و ر

ما منتظریم تا محرم گردد / هنگامه امتحان فراهم گردد
ما میدانیم و تیغ و حلقو شما / یک مو ز سر علی اگز کم گردد
جهت دانلود به این اینجا مراجعه کنید :
فرمت 3gp »»» حجم 1.9 مگا بایت (+)
فرمت wmv »»» حجم 2.9 مگا بایت (+) 
تگ ها :     Bookmark and Share

کلیپ سخنان مهم رهبر در مورد آتش زدن عکس امام و وضعیت دانشگاه ها

کلیپ سخنان رهبری در مورد حوادث اخیر
هتک حرمت به عکس امام و حوادث روز دانشجوبخشی از سخنان رهبر انقلاب که تصاویر مرتب با سخنان در حال پخش حین سخنرانی هست رو تقدیم میکنیم . امیداریم به بصیرت کمک کنهجهت دانلود کلیپ به اینجا مراجعه کنید (+)
خامنه ای کوثر است ... دشمن او ابتر است 
تگ ها :     Bookmark and Share

فیلم آتش زدن و پاره کردن عکس امام خمینی و رهبری توسط جنبش سبزک

فیلم آتش زدن عکس امام و رهبری توسط جنبش سبز اموی

نشان دیگری بر انقلاب ستیزی امام ستیززی و اسلام ستیزی این جنبش استکباریست

جهت دریافت فیلم آتش زدن عکس امام اینجا کلیک کنید (+)

آتش زدن عکس امام خمینی توسط سبز ها

خامنه ای کوثر است .. دشمن او ابتر است
 
تگ ها :     Bookmark and Share

روز 16 آذر تظاهرات دانشجویی در دانشگاه تهران وتو دهنی به سبز ها

16 آذر و تو دهنی دانشجویان کشور به جنبش سبزی

دانشگاه تهران محل حضور تمام سبز ها
لیدر اصلی سبز ها در دانشگاه امیر کبیر با لباس زنانه بازداشت شد

اینم 16 آذر که میگفتن خیلی خفنه ... خودشون گفته بودن مراسمشون ساعت 5 بعد از ظهر شروع میشه ... ولی فک نکنم کسی باور کرد این حرفشونو حتی خودشون ... از 7 صبح برنامشون شروع شد ... سبزها اول تو داشگاه خودشون بودن همه ... بعد طرفای ظهر همه اومدن داشگاه تهران و خیابون انقلاب ... یعنی عملا ساعت 4 به بعد همه سبز ها تو خیابون انقلاب بودن ... 16 آذر روز دانشجو و تجمع دانشگاه تهران از صبح هم ی سری سبزا بیرون داشنگا بودن ی سری سبزا داخل دانشگاه... امروز کار دست ناجا بود ... کساییم که اونجا بودن فک کنم فهمیده باشن بسیج حضور نداشت ... همش ناجا بود ... حتی بسیج به هم نیرو هاش دستور داد هم برگردن .... چون همه هم لباس شخصی بود بودن بسیجیا ناجا گاهی اشتباهی میزد به بسیجیا .... ما هم اعتراضی نمیکردیم حق میدادیم ... وقتی آتشی به پا بشه تر و خشک با هم میسوزن.... خلاص به نظرم شاید ناجا یک کم غیر رئوفانه عمل کرد ... ولی قاطعانه بود ... برخورد ویژه نیرو های انتظامی با معترضین بوده .... کسایی ک چند ماه آرامش و امنیت و کسب و کار مردمو مختل کردن بدتر از اینا باید باهاشون برخورد بشه ... ولی در کل دم ناجا گرم قضیه رو خوب جمع کرد ... دم دانشجو هام گرم تو دانشگاه ترکوندن با جمعیت 10 هزار نفریشون ..
از ساعت 7 صبح هی تو خیابون انقلاب دسته های 10 تا 50 نفری تشکیل میدادن دو تا شعار میدادن ناجا دو تا گاز دیداد همشون در میرفتن ... ولی بازم میگم کار دست ناجا بود دست بسیج نبود ... تو دانشگاه هم به پرچمای سبز داشتن دانشجو ها روش نوشته بود لبیک یا خامنه ای ... رو سردر دانشگاه هم یا پارچه سبز بزرگ زده بود روش نوشته بودن لبیک یا خامنه ای ... بزرگ ... کار قشنگی بود .. تو دانشگاه هم خیلی نبودن .. اکثریت مطلق با دانشجو های پیرو خط امام و رهبری بود سبز های اموی و حامی آمریکا در اقلیت مطلق بودن در همه جا ... شنیده ها از دانشگاه های دیگ هم خبرای خوبی نیست و هست ... درب دانشگا هنر رو با شعار یا حسین میر حسین شکوندن و وارد دانشکده شدن ... چند نفرم صبح تو دانشگاه علم و صنعت بودن و بعد که دیدن کم هستن ضایع بازی میشه به خیابان انقلاب پیوستن ... امیر کبیرم یک کم خرابکاری بود هنو منبع موثق خبراشو تایید نکرده برام ... تایید کنه میکم .... برخی اخبار امروز رو مینویسم ..... تو علم وصنعت و شریف و امیر کبیرم مثل دانشگاه تهران راهپیمایی و تجمع دانشجویان دانشگاه تهران البته با نسبت کمتر بودن ... جالبه تو این دانشگا هها سبزا همون اول صبح رفتن ولی دانشجویان ولایی تا ظهر بودن ...
برخی اخبار از گوش و کنار ....
*حضور بیش از 3 هزار دانشجو در صحن دانشگاه تهران در حالی که عکس های زیادی از برخی مقام های رسمی ایران مانند رهبر انقلاب و امام خمینی(ره) در دست داشتند، باعث شد رسانه های فوق به همراه چند سایت داخلی برای جبران این مسئله به حضور نیروهای انتظامی در اطراف خیابان های منتهی به دانشگاه ها بپردازند....
*
حضور پراکنده حامیان مهندس موسوی در دانشگاه تهران موجب عصبانیت برخی اعضای انجمن اسلامی دانشگاه تهران شده بود، یک شاهد عینی از دعوای لفظی چند عضو اصلی این تشکل بر سر بی نظمی نیرو هایش خبر می دهد.
*
طبق اعلام قبلی برخی رسانه های امریکایی باید در خیابان های اطراف دانشگاه تهران از حضور نیرو های حامی مهندس موسوی شلوغ می بود ولی بی بی سی فارسی هم از حضور چشم گیر نیروهای پلیس نشان می داد که سبزهای اموی آنجا نبودند.16 آذر و تو دهنی دانشجویان به سبز ها
*
در خیابان فخر رازی و 12 فروردین شیشه کلیه ماشینهایی که در کنار خیابان پارک بودند توسط اراذل و اوباش شکسته شد.
*
در خیابان ابوریحان تعدادی از افراد که به شکستن شیشه های مغازه و خودروها مبادرت می کردند توسط نیروی انتظامی بازداشت شدند.
*
در خیابان کارگر برخی افراد نارنجک دست ساز به سوی پلیس پرتاب می کردند نیروی انتظامی نیز در مواردی اقدام به پرتاب گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضین کرد.
*
پس از حضور دانشجویان ولایی در مسجد دانشگاه عده‌ای از حامیان موسوی در چهارراه دانشگاه تهران بین مسجد و درب 16 آذر تجمعی را تشکیل داده و شعارهایی را به نفع موسوی سر می‌دادند و در این بین تعداد دیگری از دانشجویان ولایی که عازم مسجد بودند، با عبور از مقابل آنها شعار "موسوی دروغگو تاریخ تولدت کو "، "مرگ بر مزدور ماهواره‌ای " و "مرگ بر منافق " سر دادند.
*
حامیان موسوی سپس با استفاده از خلأ حضور دانشجویان ولایی که در مسجد دانشگاه در حال اقامه نماز بودند، در مقابل درب دانشکده فنی حاضر شده و شعارهای "موسوی زنده باد، کروبی پاینده باد "، و ... را سر دادند. اما پس از اقامه نماز دانشجویان این افراد در حالی که شعارهای "انگلیس حیا کن، کروبی را رها کن "، "سبز هرز بی‌ریشه، مخالف اندیشه "، "مرگ بر مزدور آمریکایی " به سمت درب دانشکده فنی حرکت کردند و پس از رسیدن مقابل درب دانشکده فنی به علت تعداد زدیاد خود توانستند حامیان موسوی را با ایجاد یک نیم‌دایره در محاصره قرار دهند.
*
این دانشجویان پس از کنار زدن حامیان موسوی از مقابل درب دانشکده فنی شعارهای "با یا حسین اول دانشگاه را گرفتیم " سرمی‌دادند.
*
در این میان برخی حامیان موسوی نیز به سمت درگیری و اهانت به دانشجویان ولایی رفتند که با شعارهای "توپ تانک اهانت دیگر اثر ندارد " و ... روبرو شدند.
*
پس از قدرت‌نمایی و حضور دانشجویان ولایی در مقابل دانشکده فنی، حامیان موسوی که با شعارهای "مرگ بر منافق " و "مزدور آمریکایی از شهدا حیا کن " از مقابل درب دانشکده فنی بدرقه می‌شدند، با خواندن سرودی علیه محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور به سمت سردر دانشگاه حرکت کردند و در راه شعارهایی را علیه نهادهای انقلابی مانند بسیج سر دادند.
*
ین دانشجویان ولایی در واکنش به استفاده فراوان حامیان موسوی از نقاب‌های سفید و سبز، شعارهای "نقاب‌دار! دانشجویی یا اشرار " و همچنین در واکنش به هو کردن‌های حامیان موسوی شعار "آزادی اندیشه با هو کردن نمی‌شه " سر می‌دادند.
*
در این بین حامیان موسوی نیز به سمت درب قدس حرکت کرده و آنجا با نشستن روی زمین شعارهایی علیه دولت و رئیس‌جمهور سر دادند.
*
ما دانشجویان ولایی پس از اطلاع از حضور حامیان موسوی در مقابل دانشکده فنی مجددا به سمت این مکان حرکت کردند تا بار دیگر این محل را از آن خود کنند که در پی آن و پس از حضور گسترده دانشجویان ولایی در مقابل دانشکده فنی، حامیان موسوی بطری‌های آب و همچنین سنگ به سمت آنها پرتاب کردند.
*
حدود 20 دقیقه شعارهای دو طرف علیه یکدیگر جریان داشت تا اینکه دانشجویان ولایی که این بار تعدادشان به حدود 10.000 نفر می‌رسید مجددا به سمت حامیان موسوی که تعدادشان حدود هزار نفر بود حرکت کرده و در مدت زمانی کمتر از یک دقیقه با فریادهای الله اکبر توانستند بار دیگر این مکان را از آن خود کنند. اما حامیان موسوی که تعدادی از آنها در درون دانشکده حضور داشتند پس از حضور دانشجویان ولایی در مقابل دانشکده شیشه‌های این دانشکده را شکستند تا خرده‌شیشه‌ها بر روی سر دانشجویان حاضر در این محل بریزد که همین امر موجب شد 5 نفر از دانشجویان حاضر در محل به طور سطحی مجروح شوند.16 آذر و تو دهنی دانشجویان به سبز ها
*پس از حضور در مقابل دانشکده علوم حامیان موسوی مجددا به سمت دانشجویان کلوخ و سنگ پرتاب می‌کردند که همچنان بدون واکنش متقابل از سوی دانشجویان ولایی روبرو شد.
*
حامیان موسوی که پس از حضور دانشجویان ولایی در مقابل دانشکده فنی دوان دوان به سمت ضلع شمالی دانشگاه حرکت می‌کردند، پس از حضور در مقابل دانشکده داروسازی و با بالارفتن از پله‌های مقابل این دانشکده، شعار بسیار زشت، توهین‌آمیز و تحریک‌کننده‌ای را سر دادند که موجب شد دانشجویان حاضر در مقابل دانشکده فنی به سمت آنها یورش ببرند. هر چند حامیان موسوی با مشاهده حرکت گسترده دانشجویان ولایی به سمت خود، پا به فرار گذاشتند اما لیدرهای دانشجویان ولایی تجمع‌کننده نیز با تکرار این نکته که حامیان موسوی چنین شعارهای زشتی را سر می‌دهند تا درگیری رخ دهد، مجددا دانشجویان را به آرامش فرا خواندند. با این حال چیزی شبیه به تعقیب و گریز از سوی این دو گروه در جریان بود تا اینکه حامیان موسوی با فرار از میان دانشکده پزشکی و دور زدن این محل به سمت دانشکده علوم دانشگاه تهران حرکت کرد.
*
کمی آن طرف تر در دانشکده حقوق و علوم سیاسی نیز از طرف بسیج دانشجویی سی دی هایی با عنوان رفتار متفاوت دو رییس جمهور در برابر افراطی گری های دفتر تحکیم وحدت (انجمن اسلامی دانشجویان) توزیع می شود که به تفاوت نوع برخورد محمود احمدی نژاد و محمد خاتمی در مقابل اعتراض دانشجویان اشاره می کند.

لینک های جالب :
عکس 16 آذر سبز در دانشگاه اهواز (+)
گزارش 16 آذر 88 در دانشگاه های ایران (+)
تعداد سبز ها در دانشگاه تهران و حواشی اون (+)
گزارش کامل از دانشگاه تهران «سبز هایی که فحش میدادند و فرار میکردند»(+)
لیدر اصلی اغتشاشات امروز دانشگاه امیر کبیر با لباس زنانه بازداشت شد (+)
با شعار یا حسین میر حسین درب دانشگاه هنر را شکستند(+)
عکس های دانشگاه تهران(+)

ویدئو های 16 آذر:
ویدئو: تجمع دانشجویان در دانشگاه تهران (+)
ویدئو: الله الله الله الله اکبر جانم فدای یک لحظه عمر تو رهبر(+)

ویدئو: جمعیت انبوه جنبش سبز در دانشگاه تهران(+)
ویدئو:
قرار بوده انجمن اسلامی(اسلام آمریکایی) از خاتمی برای 16 آذر دعوت کنند؟(+)
ویدئو:
صحبت های حبیب رحیم پور ازغدی(+)
ویدئو:
صحبت های سجاد صفارهرندی (+)
ویدئو:
مرگ بر ضد ولایت فقیه روبروی سبزی ها!(+)
ویدئو:
علمدار ولایت بسیجیان فدایت(+)
ویدئو:
منافق حیا کن دانشگاه رها کن (+)
ویدئو:
دانشکده فنی، این بیرق علمداره هنوز رو زمین نیافتاده (+)

خامنه ای کوثر است .. دشمن او ابتر است

 

و اما عکس :

16 آذر و تو دهنی دانشجویان به سبز ها 16 آذر و تو دهنی دانشجویان به سبز ها 16 آذر روز دانشجو و تجمع دانشگاه تهران 16 آذر و تو دهنی دانشجویان به سبز ها 16 آذر و تو دهنی دانشجویان به سبز ها 16 آذر و تو دهنی دانشجویان به سبز ها 16 آذر روز دانشجو و تجمع دانشگاه تهران 16 آذر روز دانشجو و تجمع دانشگاه تهران  

اغتشاش در 16 آذر توسط معترضین سبز اغتشاش در 16 آذر توسط معترضین سبز اغتشاش در 16 آذر توسط معترضین سبز اغتشاش در 16 آذر توسط معترضین سبز اغتشاش در 16 آذر توسط معترضین سبز اغتشاش در 16 آذر توسط معترضین سبز
 
تگ ها :     Bookmark and Share

طرح کشف حجاب در 16 آذر جلوه ای از اسلام ستیزی سبزها ..

16 آذر  روز استکبار ستیزی دانشجویان

طرح کشف حجاب در 16 آذر جلوه ای از اسلام ستیزی سبز

16 آذر نزدیکه ... اولا این روز رو به همه دوستان دانشجو تبریک میگم ... یادمون باشه برا چی این اسم رو این روز گذاشته شد .. یاد شهدای دانشجو باشیم که امنیت و آزادی الانمون رو مدیون اونا هستیم .. 16 آذر و کشف حجاب در دانشگاه ها جلوه اسلام ستیزی سبزا
بعد یه دلگرمی بدم  که بعضیا میان میگن خیلی تبلیغات زیاد دارن خیلی خرج میکنن ما توان مقابله با هجمه تبلیغاتیشون رو نداریم ( دانشجویان انقلابی میگن در مورد دانشجویان سبزی ) ... به اونا میگم قدرت رسانه جهان دست ایناست .. اگه بتونید مقابله کنید شاهکار کردید .. اگه سعیتون رو کردین  از حداکثرا استفاده کردین بعد نشد خوشحال باشید وظیفتونو انجام دادین ... همه دیدن خرج این حوادث بعد انتخابات مصوب خود دولت امریکاست که اوباما زیرشو امضا کرده .هجمه تبلیغاتی رسانه ای قدرت دنیا دست ایناست ... قدرت نفوذ رسانه ای و تبلیغاتی ... اصلا 90 درصد جنگ نرم کودتای مخملی رسانه ای هست ... باید مقابله کنید .. با طراحی عکس فیلم صوت کاریکاتور بحثای گروهی ... جنگ نرم واقعا جنگه ... خاله بازی نیس ... اونموقع سلاح کلاش و ژ3 و موشک بود الان مداد و لپ تاب و نت .... با اینا باید بتونی پدر دشمنو در بیاری ..
خبرا از دانشگاه های کشور میرسه ... بر خلاف دروغ های معمول تبلیغاتی سبزا که از اول با دروغ شروع شد باید بگم به غیر سه چهار تا دانشگاه تهران بقیه دانشگاه های کشور وضع متفاوته ... جوو اروم آرومه .... تو تهرانم  اکثریت نیستن .. اقلیتن باز .. ولی امکانات دارن خودشونو اکثریت جا میزنن ...  خیال همه راحت بسیج دانشجویی برنامه ها داره برا 16 اذر از صبح تا شب ...
این سبزی ها هم برنامشونو انداختن ساعت 5 که هوا تاریک میشه برا اتش بازی و اینا ... ولی شتر در خواب بیند پنبه دانه ....
خبرای بدم دارم ... خبر اولش اینکه یکی دو تا انبار اسید اشتعال زا ... از اینا که تو درگیریا مینداختن مثل کوکتل زمان انقلاب .. ولی اینا آسفال میکند آهن میخورد ... دیدم به چشمم تو خیابون جمهوری که آسفالتو خورده ... میله آهنیه ایستگاه اتوبوسو خورده ... فک کن اینا بخوره تو صورت کسی ... 

خبر بعدی که مهمترم هست ... دارن تو دانشگاه ها تبلیغات نامحسوس ولی تابلو میکنن بین دخترا برای کشف حجاب روز 16 آذر ... همه میخوان ییهو روسری بردارن .. احتمالا جوو گیر بشن بعدش مانتو هم دربیارن ... پسرای سبزم از اونجا که همشون بچه سوسول و مرفحین بی دردن  .. سریع جوو گیر میشن  میرن پیش دخترا دیگه اغتشاش رو بیخیال میشن ...16 آذر روز دانشجو 16 آذر روز دانشجو
ولی این حرکاتشون نشون میده دارن از کجا خط میگیرن ... کشف حجاب دانشجو تو محیط دانشگاه چه ربطی به انتخابات داره ؟؟؟ ... باز سبزا بگن ما جنبش مردمی هستیم ... به این تابلوئی دشمن داره دستشو نشون میده میگه من حامی شمام اونوقت شما بگین نه .. پولم مصوب میکنه میده بهتون باز بگین نه ... اینقدر بگین نه تا به زندگی بگین نه و ....
اینا به اسم احمدی حمله میکنن به رهبری که اسلام رو نابود کنن ... میدونم این چهار تا دختر پسرم اکثرا جوو گیر و احساسی هستن ولی بصیرت برا همینه ... دست دشمن داره بای بای میکنه .. دشمنی که صد ها هزار جوون ما رو به خاک و خون کشید 8 سال الان داره از اینا حمایت میکنه اینا صم بکم عمی  شدن ... هیچی نمیفهمن ... البته بگم چند روز زندان توهم اندازه ... برا همه سبزا توصیه میکنم ..
البته به این خواهران سبزی بگم میدونم نمیتونید همچین کاری رو بکنید کلا گفتم که بدونن طرح و برنامتون چیه ...

پ.ن: وقتیاین طرح کشف حجاب دخترا رو شنیدم خیلی تو فکر رفتم خیلی ناراحت شدم ... چرا باید اینقدر دشمن تو دل بعضی جوونای نابخرد ما نفوذ کنه که اینجوری حکم فرمایی کنه و اینجوری بازیچشون کنه ... خدا همه رو هدایت کنه  

ویدئو: سناریو قتل ندا آقا سلطان«wma 35Mb»    (+) «3gp8Mb» (+)

ویدئو:اعترافات هولناک یکی از اغتشاشگران سبز در مورد برنامه کشتن مردم در 16 آذر تا 18 آذر در کشور (حتما ببینید) «1Mb» (+)

یا علی

آقا بیا

 

 
 
تگ ها :     Bookmark and Share
   1   2      >

مهدیار دات بسیجی

مهدیار دات بسیجی