سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تفکر بسیجی

سخنی با فرماندهان و افسران سابق و حال جنگ نرم

خطاب به فرماندهان و افسران دیروز و امروز جنگ نرم

راه دیروز و امروز را فردا تکرار نکنیم

اصطلاح جنگ نرم یا جنگ رسانه ای در بین عوام جامعه ما حدود یک سال و نیم پیش وارد شده .. ولی در بین خواص جامعه تقریبا از زمان رهبری امام خامنه ای و صحبت های و فرمایشات ایشون درباره تهاجم فرهنگی و خود جنگ نرم بود که شدت گرفت . ما سالهاست که درگیر جنگ نرم هستیم با دشمن و دشمن هم همینجور با ما .. اگر بخواهیم تاریخچه شروع جنگ نرم رو که اسلام شروع کرد بدونیم برمیگرده به دوران سید جمال که آغاز استقلال و آزادگی مسلمانان بود .. سید جمال این حرکت و این نهضت را کلیدش رو زد ولی نتوانست حرکتش رو شروع کنه ..  این یک قرن نهضت در حال رشد معنوی خود بود که رسید به دوران امام خمینی و با یک هوشمندی استراتژیک با سرعت زیاد این کشتی نجات را به حرکت در آورد و ملت ها را همراه خود کرد ..
جنگ نرم را وقتی مردم فهمیدند که تقریبا دشمن به اهداف خودش تو این چند دهه نزدیک شده بود . و خیلی از خواص و مسئولین بر خلاف سفارشات چند ساله رهبری فکری در این زمینه نکرده بودند .. جنگ نرم در بدنه جامعه برای همه رویت شد در خیابان های تهران در کانال های تلویزیونی در رسانه های دیداری و شنیداری .. همان رسانه هایی که شاید قبلن با دید دوست بهشون نگاه میشد امروز در صف دشمن رفتند و مردم این حرکت را در حال مشاهده هستند . انتظاری از مردم و عوام جامعه در این حد نیست که افسر جنگ نرم باشند .. عوام جامعه خیلی تلاش کنند رزمندگان بازه ای این جنگ باشند یا گاهی برای افسران تدارکات و آذوقه ببرند .. مثل تجمع ها و راهپیمایی هایی که میشود از جمله 9 دی .. جنگ نرم آسیب شناسی و ظرفیت شناسی
مشکل جنگ نرم ما سال قبل این بود که فرماندهان جنگ نرم ما همان فرماندهان جنگ سخت ما شدند ، همان هایی که سالها در مقابل 30 و خورده ای کشور مقاومت کردند و پیروز شدند . ادم های بزرگی بودند ولی نه در جنگ نرم در جنگ سخت .. جنگ نرم زمین تا آسمان فرق داره با جنگ سخت . دو مثال ساده برای این تفاوت ..

. در جنگ سخت اصطلاح "تک" و " پاتک " داریم .. یعنی وقتی دشمن حمله کرد تو از هلا نیروی پشت دشمن استفاده کن و ضد حمله بزن ... از حمله دشمن استفاده کن و بهشون حمله کن .. این کار در جنگ نرم بازخورد نداره .. جنگ نرم جنگ بازخورد هاست .. هر کس تونست بازخورد بیشتری بده اون پیروزه .. قدرت رسانه ای و سرعت انتقال خبر امروز در دست دشمن ماست .. اگر دشمن ما تک بزنه ما توانایی زدن یک پاتک بازخوردی را نداریم .. شاید پاتک بزنیم که زده باشیم .. پاتک تاثیر گذار که مقر های دشمن رو منهدم کنه رو نه ما خیلی کمه احتمالش که بتونیم بزنیم .. راه حلش هم خلاصه اینه که ما یه سیستم یه شبکه اینور داشته باشیم دشمن از تکی که میزنه خود به خود پاتک بخوره .. اینم نیاز به بصیرت و حرکت مخفیانه در مقر دشمن داره که بدونی برنامه هاشون چیه ...

. جنگ سخت تو اسلام گفته شده باید دفاع کنی مقابل حمله دشمن .. یعنی دشمن حمله که کرد تو برای دفاع از خودت حمله کنی به دشمن دوباره .. نه میتونی زمینی رو بگیری از دشمن نه این شبه نظامی و اینها رو هدف قرار بدی .. رو در رو با دشمن ... جنگ نرم برعکسه .. جنگ نرم باید تهاجم کنی .. جنگ نرم اگه تدافعی کار کنی منتظر حمله دشمن باشی بعد حمله کنی بازی باخت باخت هست .. جنگ نرم باید لحظه ای معطل نکنی هر لحظه شیوه حمله موثری پیدا کردی درجا حمله رو شروع کنی اجازه تنفس به دشمنت ندی .. بر خلاف جنگ سخت .. کسانی که اهداف جنگ نرم هستند دو سری هستند .. جنگ نرم به شیوه جذب حداکثری و دفع حداقلی .. که مردم و یکسری خواص جامعه هدف هستند و جنگ سخت به معنی درگیری رسانه ای برای نابود کردن یک جبهه .. این دولت ها و نهاد ها و اشخاص شخیص مورد هدف هستند ..

این جنگ نرم دیروز سال گذشته ما بود و فرماندهانش که اینگونه میپنداشتند .. امروز فرماندهان جنگ نرم ما رسیده به یه سری تازه به دوران رسیده هایی که دو روزه در اینترنت هستند و به خاطر اون آقازاده بودنشون هست که در این منصب هستند .. جنگ نرم اونها قابل گفتن هم نیست .. اینکه برن مثلا فرندفید توییتر یا وبلاگ خودشون حرفای عاشقانه بزنن یا برن دنبال دختر مردم به خاطر ارشاد! کردنش هزار تا حرف از دختره بشنون اخر هم سر تسلیم فرود بیارن به خاطر اینکه یه جواب سلام بهشون بده اینا شدن جنگ نرمی های ما .. یا از اونور آقایون وزارت ارشاد با فیلترینگ دارن جنگ نرم میکنن ! و جالبه که اینها نه تنها رویشی نمیارن بلکه ریزش ها رو هم پایه گذاری میکنند .. جنگ نرم داره کلیشه میشه امروز به لطف این دوستان اینکه همایشی بذاریم در سرتاسر کشور مهمان دعوت کنیم از بودجه بیت المال از سرتاسر کشور که بیان دو ساعت دور هم باشیم و روحیه بگیریم و بریم این شده جنگ نرم ما .. اینکه بیاییم تو توییتر روزانگی های خودمون رو بنویسیم لحظه به لحظه تیریپ تئوری های شهروند خبر سازمان سیا این شده جنگ نرم ما .. اینکه به بهونه جنگ نرم صبح تا شب پای نت باشی و چرت و پرت بگی و امام زمان رو خجالت زده کنی این شده جنگ نرم ما .. و ..
دیروز از دست اون فرماندهان اونجوی خوردیم امروز هم اینجوری .. آقا در تبیین نقش فرماندهان جنگ نرم فرمودند که در مقر های دشمن به نحوی که دشمن شما رو نبینه سرک بکشید .. مقر امروز دشمن یکیش فیس بوک  هست .. چرا تعداد ایرانی های فیس بوک که تو ایران هستند انگشت شماره ؟؟ .. چرا کسایی که اینجا ابراز گندگی در جنگ نرم میکنند هفته ای یه بار میان فیس بوک ریکوئست دوستان رو اکسپت میکنند و میرن تا هفته بعد ؟؟؟ و به جاش در محیط هایی مثل توییتر وفرندفید صبح تا شب میخندند و میخندند و میخندند ..
فرماندهان جنگ نرم ما امروز همان رزمندگان جنگ نرم هستند که بی نام و نشون دارند ضربات ممتد میزنند به دشمن و دشمن مشغوله به ترور شحصیتی یا ماهیتی اینها در اینترنت و کسی صداش هم نمیتونه در بیاره ..
تو جنگ نرم نیاز به رسانه نداری خودت میتونی رسانه باشی .. دکتر محمود احمدی نژاد یک رسانست و رسانه ای است که هیچ کس تو دنیا نداره .. یک سفر نیویورک رفت و اومد هنوز هم دارند از ضرباتی که بهشون زده شده .. ضربات نرم .. دارن میسوزن و زجه میزنند فریاد بر میاورند ...
جنگ نرم امروز روحیه بسیجی میخواد .. نمیشه با پول صرفا جنگ نرم کرد .. باید روحیه جهادی داشته باشی .. باید مرد عمل باشی باید بتونی تک نفره یه گردان رو منهدم کنی ...

یاعلی

آقا بیا
 
تگ ها : جنگ نرم، آسیب شناسی، جنگ سخت، فرماندهان جنگ نرم، افسران جنگ نرم    Bookmark and Share

به همت پشت کردند ؛ به باکری خیانت

به همت پشت کردند ؛ به باکری خیانت

فرزندان ناخلف شهدای بزرگ ما اسیر فتنه شدند

فتنه سال گذشته که میشه گفت تو طول 30 سال انقلاب این هجمه عظیم دشمن بی سابقه بوده ، در بدنه نخبگان شکل گرفته . از اون طریق هدف این بوده که به بدنه مردم کشیده بشه .. با جزئیات کاری نداریم .. برنامه این بود که اول نخبگان رو خراب کنن چه سیاسی چه دینی ... وبعد مردم خودشون راه خطا میرن .. خیال کردن ایران هم کوفه است که مردم شخص پرست باشن .. نفهمیدن و نتونستن تحلیل کنن که مردم ایران خدا پرست هستند و هر کسی در این راه تعالی بود مورد حمایت مردم هست اگر نبود سقوط میکنه در چشم مردم .. هر کی میخواد باشه .. اومدن شروع کردن نخبگان سطح بالا رو کشیدن تو کار .. از هر قشری هم یکی دو نفر رو آوردن .. چه از روحانی و اخوند و مرجع چه از دکتر و پروفسور چه از خانواده شهید و اینا چه از خود بدنه دولت .. از هر جایی چیزی اوردند در نقشه هم بود که بتونند از سپاه و بسیج کسی رده بالایی رو تور کنند ولی وقتی دیدن که نتونستن با پخش دروغ میخواستن سو استفادشون رو بکنن که خب نگرفت .. به همت پشت کردند ؛ به باکری خیانت
میخواستن فتنه کنند .. پس لازم بود حق و باطل قاطی بشه .. در زمینه شهدا .. شهید معروف رو پیدا کردند .. کی بین جوونای مذهبی مملکت از همه شهدا محبوبتر و البته مشهورتر هست .. شهید همت باکری جهان آرا کاظمی کشوری و ... رفتن رو خانواده سببی و نسبی اینها کار کردند .. از چند سال پیش .. کم کم همنشین بد ها کردنشون .. کم کم تو مال و ثروت غرقشون کردن بعضیشون رو .. کم کم به بعضیشون جوو روشنفکری دادن .. همه چیز کم کم پیش رفت .. تا رسید به اواخر سال 87 .. نوبت نتیجه بود .. کم کم قانعشون کردن که احمدی نژاد بر ضد شما کار کرده باید به کس دیگه رای بدین .. احمدی نژاد فتنه پشتش داره رئیس جمهور بشه رهبر رو میزنه زمین .. به کسی رای بدین که نخست وزیر همین رهبر بوده .. جنگ نرم ؛ جنگ تسلط بر ذهن ها و قلب هاست .. بعضی از خانواده شهدا فریب اینها رو نخوردند .. مثل کشوری مثل کاظمی ... بعضی از خانواده ها لحظات اخر فهمیدند دارن مهره بازی دشمن میشند .. مثل جهان ارا .. خودشون رو کشیدند کنار ... بعضیها هم نه .. همون ها که با اسم پدرشون هر کاری خواستن کردند هر پولی خواستند گرفتن هر دانشگاهی خواستند رفتند به اسم اینکه پسر فلان شهیده .. به اسم اینکه دختر فلان شهیده .. وقتی این دشمنان دیدن که حرکتشون داره در بین مردم بوی خباثت و بیگانگی میگیره به فکر افتادند و مهره هایی که از خواص خود مردم داشتن و به کار گرفتند .. از رده بالاهای نظام تا پسران و دختران و همسران شهید .. آوردن پای کار تا مهره بازی از قبل باخته دشمن بشند .. و اونها هم شاید دیدند که بلندگو براشون پیدا شده و فرصتیست که باز هم اسم شهید رو مورد سو استفاده مالی یا معنوی قرار بدند ، نه نگفتند .. آمدند وسط میدان .. گاهی صحبت هایی اوایل میکردند که زیاد جالب نبود .. دشمن اونها رو بایکت میکرد .. گاهی حرفایی میزندند که دشمن کف و سوت میزد و اونها را بمب خبری میکرد ..  لغزش ها یکدفعه پیش نمیاد .. آرام آرام .. سال قبل گناه بزرگشون این بود که بر ضد دولت گاهی تخریباتی میکردند .. الان بر ضد نظام و بر ضد اسلام گاها دارند حرف میزنند .. البته این را هم بگم خیلی از اخبار با غلو گفته میشه و همین اخبار هم با سکوت اون خانواده همراه است برای همین در عواقب این اخبار هم سهیم هستند ..
دختر شهید باکری در دانشگاه تهران به لطف سهیمه پدرش .. پسر شهید همت پول های کلان با اسم پدرش .. من نمیگم اینها مشکلی دارند .. نه خوب هم هست که حکومت باید این پولها رو به اینها که بی پدر بزرگ شدند بدهد .. ولی نمک خوردن نمکدان را شکستند رو محکوم میکنم .. کسی بیاد همه دار و ندار زندگیش از اسم پدرش باشه .. بدون پدر هیچ خواهد بود .. بعد بر خلاف وصییت پدرش عمل کنه بر خلاف منش او راه بره .. اینها شکستن حرمت است ..
همسر شهید همت یا باکری که در دوران جنگ با هم آشنا شدند و ازدواج کردند پاسخگو باشند ..میزان حضورشون با شهید چند روز بوده ؟؟ .. کلا چند روز یا ماه با شهید بودند ؟؟ دو رقمی میشه آیا ؟؟ .. فرزندان شهید که هیچی .. آیا شما همت و باکری را بیشتر میشناسید یا همرزمان اونها .. یا پدر و مادر اونها ؟؟ .. خواهر شهید باکری اونقدر زیر پاش نشستند که در یک مصاحبه ای درود میفرسته بر روح شاه .. چرا ؟؟؟ .. چون اسیر جلوه ناشی از اسم های اون شهدا شدند .. چون شهیدشون رو نفهمیدن برای چی شهید شد ..
پدر و مادر شهید همت در نامه ای (+ ) اعلام میکنن راه ما با شهید یک راه و اون هم راه ولایت است .. این یعنی شهید همت .. پدر و مادر شهید همت و کشوری کاظمی همسر شهید کاظمی که چند ده ساله باهاش هست همه خانواده های شهدای ما آرزوشونه امام خامنه ای رو یک بار ببینند .. بعد این پسر و دختر شهید همت بزرگ اینجوری با نام شهید بازی میکنند .. اگر شهید کوچکترین حرمتی برای اونها داشت ... اگر پدر شهیدشون کوچکترین حرمتی برای اونها داشت ..
نمیگذاشتند که اسم اونها در زبان های حرامزادگان و حرم لقمگان رقصانیده بشه .. نمیگذاشتند دشمنی که تا قبل از این ماجرا اسم همت و باکری میومد لرزه بر اندامش میوفتاد .. الان اسم همت و باکری رو خودش بر زبون بیاره و با خوشحالی از بازماندگانش یاد کنه که چقدر فرزندان فهمیده و خوبی داره ..
الحمد لله به شکر خدا مردم به این جماعت خودفروخته نشون دادن که اسم همت و باکری رو نمیتونه هر کسی به زبون بیاره نمیتونه از قبال اسمش بخوره .. همت و باکری فرماندهان پیروز ما هستند .. سالهاست که با ما تو خواب و بیداری نجوا میکنند حالا پسر و همسرش که چند روز یا ماه باهاش بیشتر نبودند نمیتونن ادعای وراثت معنوی شهید رو بکنند .. همون برن پول و امکانات رو از قبال شهید استفاده کنن نوش جانشون ولی افکار وعقاید شهید رو دستکاری نکنند .. وصیت نامه شهید معلومه ضد اون عمل نکنند یا عمل میکنن به اسم خودشون عمل کنن نه به اسم شهید ..
شهید همت و شهید باکری ها امروز اگر بودند این فرزندان و این مادران فرزندانشون رو به زندان مینداختن سیلی به صورتشون میکوبیدند که اینجوری دشمن رو خوشحال کردند و اسم همت و باکری رو از ابهت انداختن .. خدا ازشون نگذره که ما هم ازشون نمیگذریم ... انشالله ..

پ.ن : صوت وبلاگ مرتبط است با مطلب ؛ گوش ندین از دستتون رفته . این لینک مستقیمش که تو وبتون بذارید یا دانلود کنید (+ )

 

فیلم
»» پسر شهید همت:مگر من ندیده ام که دخترها را با لگد سوار.. (+)
»» شهید همت ولایت (+)
»» (سردار رشید اسلام حاج همت) (+)
»» صحبت های شهید همت درباره عملیات بیت المقدس و محرم و هتک حرمت نوامیس ایرانیان توسط عراقی ها (+)

متن
»» زندگینامه شهید همت (+)
»» کیهان: همسران شهید همت و باکری با حمایت از فتنه، پیوند سببی خود با این دو شهید را شکسته‌‌‌‌اند (+)
»»
پاسخ برادر شهید همت به شعار فرقه سبز(+)
»» اعلام برائت خانواده «شهید همت» از جریان فتنه (+)
»» همسران سرداران دفاع مقدس :همواره از ولایت فقیه و رهبری دفاع خواهیم کرد (+)
»» همسر شهید بابائی : انحراف از مسیر ولایت باعث خدشه به چهره ولایت نخواهد شد(+)
 

 عکس
»» تصاویر شهید حاج محمد ابراهیم همت فرمانده لشکر محمد رسول الله (ص) (+)

یاعلی

 

 

آقا بیا

 
 
تگ ها : فتنه، خواص، دشمن، شهدا، پسر نوح    Bookmark and Share

اینجا نیویورک ؛ این قرآن کریم و آن 11 سپتامبر

این قرآن کریم است ؛ اینجا سازمان ملل

بعد از طرح موضوع هلوکاست ؛ اینبار با 11 سپتامبر غرب زیر سوال رفت

سفر محمود احمدی نژاد هر سال به نیویورک همیشه همراه با حواشی چند ماه قبل و بعد است .. این حواشی گاهی تلخ و شیرین میشود ولی برای ما شیرینیش همیشه خیلی بیشتر بوده .. سخنرانی در سازمان ملل و فریاد زدن عقاید نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و اسلام همیشه از شیرینیجات این سفر بوده ...
این سفر دکتر خیلی با باقی سفرهای قبلی فرق داشت .. تنش های مستقیم ایران و آمریکا به اوج خودش رسیده امروز .. ایران امروز در راه رسیدن قله های مدیریت جهانی است  و از موضع بالا داره نگاه میکنه به آمریکا که تا به حال هیچ مقام سیاسی تو کل تاریخ جهان این کارو نکرده .. ( البته به جز علمای دینی و سیاسی نظیر امام خمینی و امام خامنه ای و .. ) .. احمدی نژاد نیویرک سازمان ملل 11 سپتامبر اوباما
رئیس جمهور احمدی نژاد اولین موضوع رو که در جوامع بین الملل راه انداخت بحث هلوکاست .. که بمب شدیدی در کشورها و در مردم و رسانه ها به پا کرد .. با دو سوال ساده کل مبنای وجودی اسرائیل رو برد زیر سوال .. امروز بعد از چهار سال برای بار دوم طرح موضوعی کرد که باز مبنای وجودی یک تفکر رو برد زیر سوال .. این بار موضوع حادثه تروریستی 11 سپتامبر و نقش دولتی آمریکا در این حادثه و حوادث پشت سر آن .. الان تقریبا همه رسانه های فعال جهان بخش اصلی خبرشون تحلیل این صحبت است .. باز موضوع جدیدی در دنیا راه افتاد .. باز ایران نقش منجی جهان رو بازی کرد و دوباره کل پیکره غرب رو برد زیر سوال .. بعضی رسانه های مزدور غرب که چیزی ندارن بگن مشغول خندیدن به جهالت خود هستن .. و بعضی رسانه های مستقل و مردمی تو تحلیلاتشون این نظر رئیس جمهور ایران رو تایید کردن هر چند که چندین ساله که خیلی همین حرف احمدی نژاد رو میزنن ولی خریداری نداره ..
رئیس جمهوری ایران امروز یک رسانه تاثیر گذار در حد بین الملل و در بین مردم همه کشورها .. سابقه درخشانی در از خودش در طول چهار سال در دلهای مردم جهان ساخته و اعتماد سازی که بوده ناخداگاه موج تاثیری رو ایجاد میکنه .. امروز غرب به فکر خاموش کردن فیتیله احمدی نژاد است چون در حال سوزاندن همه تفکرات غرب برای تسلط به انسان است ...
اگر هلوکاست باعث به وجود امدن رژیم جعلی صهیونیستی شد و مردم یک کشور را به هم ریخت .. 11 سپتامبر باعث به وجود امدن و جری شدن تروریسم در منطقه خاورمیانه شد و امریکا دو کشور افغانستان و عراق را تحت سلطه خود قرار داد و نابسامانی های اقتصادی که هدف نه اونچنان اصلی ولی از اصلیات بود ، را بهبود بخشید ..
طرح موضوع 11 سپتامبر و به چالش کشیدن غرب در زمین غرب یک معجزه بود ..
نماز شکر دارد این حرکات که دشمن ما را زمین گیر میکند .. این یک جنگ نرم عظیم بر علیه یک اردوگاه عظیم بود .. شاید بشه گفت طرح این موضوع در بین سران کشورها و مردم که از چندین شبکه زنده میدیدند و امروز هم پربیننده ترین ویدئو ها در نت مربوط به سخنرانی دیشب است ؛ از چند ده عملیات دفاع مقدس ما هم با ارزش تر و تاثیر گذار تر بود ..
حرکت بعدی که انجام شد و من به شخصه اشک تو چشمام جمع شد .. دیدن قرآن در قلب مقر دشمن در دستان ریاست جمهوری ایران بود .. چیزی که ندیده بودیم تا حالا .. اون هم در کنار کتاب مقدس مسیحیان که نوعی تبلیغ " تعالوا الی کلمه السواء بیننا و بینکم " بود .. نوعی ضربه مستهلک به پیکره دشمن که سالهاست برنامه جنگ بین مسیحیان و مسلمونا رو داره .. با یک حرکت یک رئیس جمهور مسلمان اینچنین فرو میریزه اون سالها تبلیغات .. اینکه در بزرگترین و معتبر ترین تریبون جهانی که خیلی از رئیس جمهورا حسرتش رو میخورن .. کسی بره از ایران .. دعای فرج بخونه قرآن مقدس ما رو دستش بگیره بغل دستش بذاره از آیاتش استفاده کنه .. این یعنی عزت اسلام و نظام اسلامی .. این ضربه به پیکره غرب و اندیشه کافرانه اون هست .. نه اینکه برن اونجا از سر بیکاری شاهنامه بخونن که بعضی خوابشون ببره از داستان های خوبش ..
خدا رو خیلی شاکرم که رئیس جمهوری دارم که درست تو برخ دیدگاه ها هماهنگ نیستیم ولی در زمینه سیاست خارجی قهرمانانه و بسیجی وار پیش میره و تک تک مقر های دشمن و مقر های تغذیه ای دشمن رو میزنه و بر میگرده .. رئیس جمهوری که چشم به دهان ولی خودش دوخته و همه اینا رو از ولی خودش آموخته .. اینچنین مسئولینی اگر در تمام پست های دولتی ما بودند امروز ایران ابر قدرت مستضعف جهان بود .. که کسی قدرت چپ نگاه کردن رو نداشت .. هر چند داریم به این هدف میرسیم .
این پیروزی عظیم اسلام و مسلمین را خدمت امام زمان عجل الله و نائب بر حقش امام خامنه ای و تمام ملت های آزاده از جمله ملت عزیز ایران تبریک میگم .. انشالله که خدا این مبارزات در جهت یگانه پرستی ، مورد قبول گرداند ..

پ.ن : فکر نمیکردم احمدی نژاد اینجوری با توپ پر و تهاجمی وارد میدان بشه .. آخه مسئولین ما معمولا تدافعی عمل میکنن ؛ منتظرن ببینن دشمن به کجا حمله میکنه بعد دفاع میکنن .. احمدی نژاد داره ادبیات مبارزات مسئولین نظام اسلامی رو عوض میکنه و حالت تهاجمی بهش میده .. تو جنگ سخت حالت تدافعی حفظ میشه اگه کسی چپ نگاه کرد تهاجمی چشم در میاری .. ولی تو جنگ نرم از اول تهاجمی هستی و همون اول باید چشم در بیاری ..  نماز شکر یادتون نره .. یه صلوات هم برای شکرگذاری خلق این حماسه بفرستید ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم واحفظ قائدنا الخامنه ای

فیلم
»» تجمع صهیونیستا در مقابل احمدی نژاد (+)
 »» احمدی نزاد در سازمان ملل در مورد 11 سپتامبر (+) 
»»
اوباما در مصاحبه با بی بی سی فارسی در مورد اظهارات احمدی نزاد(+)
»»با لری کینگ (+)
»» با کریستین مانپور(+)
»» سخنرانی کامل توسط محمود احمدینژاد در سازمان ملل متحد
(+)

عکس
»»تظاهران عده ای صهیونیست بر ضد احمدی نزاد (+)

یاعلی

آقا بیا

 
 
تگ ها : امریکا، قرآن، سازمان ملل، 11 سپتامبر، احمدی نژاد    Bookmark and Share

مهدیار دات بسیجی

مهدیار دات بسیجی